08.03.2020 17:36 4 Kwt

Gryf Wejherowo wygrywa ze Zniczem Pruszków

Wejherowianie pokonali na własnym stadionie Znicz 1:0. Piłkarze z Pruszkowa nie wykorzystali dwóch rzutów karnych.

W dwudziestej minucie meczu Karol Noiszewski nie wykorzystał rzutu karnego i strzelił w poprzeczkę. W drugiej połowie meczu Wiesław Ferra obronił kolejny rzut karny. Wejherowianie w trakcie meczu mieli dużo szczęścia.

Przypomnijmy, że w inauguracyjnej kolejce żółto-czarni na wyjeździe wysoko przegrali z jednym z czołowych zespołów ligi Resovią aż 0:6. Tym razem wejherowianie pokzali się z dobrej strony i wywalczyli cenne punkty.

Kolejne spotkanie odbędzie się także w Wejherowie już 15 marca o godzinie 13:00. Żółto-czarni podejmą wówczas Pogoń Siedlce.

fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz

Gryf Wejherowo 1-0 Znicz Pruszków

Jakub Pek 29

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 5. Kamil Kankowski, 3. Bartosz Gęsior, 18. Marcin Burkhardt, 13. Mariusz Sławek - 7. Mikołaj Gabor (83, 22. Jakub Kreft), 6. Oskar Sikorski, 21. Jakub Pek, 23. Szymon Nowicki, 8. Karol Baranowski (57, 19. Nikodem Sroka) - 9. Kewin Przygoda (76, 20. Tomasz Kolus).

Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki - 4. Marcin Bochenek, 3. Robert Obst, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák (72, 19. Marcin Rackiewicz) - 20. Paweł Tarnowski, 99. Karol Noiszewski (72, 6. Kacper Skibko), 8. Bartosz Nowicki, 17. Bartłomiej Faliszewski (46, 7. Arkadiusz Pyrka), 11. Paweł Moskwik - 9. Dariusz Zjawiński.

żółte kartki: Gęsior, Kankowski, Gabor, Kolus, Sławek - Tarnowski, Nowicki, Skibko. czerwone kartki: Kamil Kankowski (41. minuta, Gryf, za drugą żółtą) - Paweł Tarnowski (63. minuta, Znicz, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).