29.01.2020 09:55 39 mike

Bus z pięcioma osobami wypadł z drogi

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

W środę (29 stycznia) po godzinie 8:00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na ulicy Wejherowskiej w Częstkowie. Kierowca busa, którym łącznie podróżowało pięć osób, w tym troje niepełnosprawnych dzieci, wpadł w poślizg, a auto znalazło się w rowie. Jedna z pasażerek trafiła na obserwację do wejherowskiego szpitala.

Informacja o zdarzeniu drogowym w Częstkowie wpłynęła do wejherowskich strażaków około godziny 8:20. Na miejsce udali się policjanci z wejherowskiej drogówki. zadysponowano również zespoły ratownictwa medycznego. Bus wpadł w poślizg, a następnie znalazł się w rowie i przewrócił się na bok. Jako pierwsi pomocy udzielili poszkodowanym pracownicy budowlani, którzy przejeżdżali trasą między Częstkowem a Strzepczem.

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

W busie przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych podróżowało łącznie pięć osób, w tym troje dzieci z niepełnosprawnościami. Do szpitala na obserwację odwieziono jedną z dziewczynek. Stan pozostałych uczestników zdarzenia drogowego nie wymagał hospitalizacji, udzielono im pomocy na miejscu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24