21.10.2019 14:40 0 mike

Stworzyli kartki świąteczne, by pomóc Antosiowi z Wejherowa

Źródło: Sklep.zbieramyrazem.org

Antoś Gołąbek, mały mieszkaniec Wejherowa, nie miał tyle szczęścia, co jego rówieśnicy. Przyszedł na świat jako wcześniak, w 34. tygodniu ciąży. Ma bardzo chore serduszko i potrzebuje jeszcze kilku poważnych operacji, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Są jednak ludzie dobrej woli, którzy chcą pomóc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na leczenie chłopca. Każdy może przyłączyć się do akcji, kupując okolicznościową kartkę świąteczną, którą zaprojektowali wolontariusze z Gdyni.

Akcja pomocy dla chorego Antosia z Wejherowa zatacza coraz szersze kręgi. Pod koniec września informowaliśmy, że chłopcu można pomóc, wpłacając pieniądze na specjalne subkonto. Każda dodatkowa złotówka jest bezcenna – koszt rocznej terapii to około 45 tysięcy złotych.

Mat. pras.

Oprócz wpłat, można już teraz pomyśleć o swoich najbliższych, wysyłając im niezwykłą kartkę świąteczną, a przy okazji – wesprzeć chorego chłopca. Okolicznościowe kartki zaprojektowali pracownicy i wolontariusze gdyńskiej fundacji Zbieramy Razem. Można je nabyć w sklepiku dobroczynnym, który jest dostępny online lub zakupić bezpośrednio w siedzibie fundacji (ul. Żołnierzy I AWP 13, pok. 107). Jak zapewniają przedstawiciele fundacji, kartki są niezwykłe, bo „mają magiczną moc pomagania”.

Dzięki magicznym kartkom Twoi klienci, najbliżsi, czy po prostu przyjaciele, dowiedzą się z nich, że jesteś otwarty na niesienie pomocy potrzebującym i że wspierasz działania organizacji pożytku publicznego. Wysyłając taką świąteczną kartkę pokazujesz i udowadniasz, jak bardzo cenisz sobie zaangażowanie we współpracę z Twoim Partnerem. W szczególności dotyczy to firm, instytucji, większych czy mniejszych zakładów pracy. Pokazujesz, że jesteś humanitarny. Każda wpłata za kartki jest traktowana jako darowizna i w całości zasili subkonto Antosia Gołąbka – zachęca Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem.

Warto podkreślić, że cena świątecznych karnetów z kopertami jest symboliczna i wynosi 3,5 zł. Przedstawiciele fundacji zachęcają jednak, w miarę możliwości, do większych wpłat. „Im więcej wpłacimy, tym bardziej pomożemy” – zapewniają.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24