17.09.2019 09:30 4 Gol

Tytani zainaugurują sezon w I lidze na wyjeździe

Fot. Tytani Wejherowo/Facebook

Wielkimi krokami zbliża się debiut Tytanów Wejherowo w I lidze. Podopieczni trenera Piotra Rembowicza swój pierwszy historyczny mecz na tym szczeblu rozegrają w sobotę (21 września), na wyjeździe, z Gwardią Koszalin.

Wejherowscy szczypiorniści lato wykorzystali nie tylko na solidne przygotowania do sezonu, ale też na promocję. W internecie na popularnym portalu społecznościowym pojawił się filmik promujący klub z Wejherowa.

Nasz zespół to prawdziwa mieszanka pod każdym względem, jednak od wielu lat potrafimy konsekwentnie działać i wspólnie realizować swoje marzenia. Robimy to nie tylko dla siebie, ale też dla naszych kibiców, którzy wspierają nas na każdym kroku. Przed nami nowy sezon, nowe wyzwania, liczymy, że będziecie z nami nie tylko w tych dobrych, ale i trudniejszych momentach wierzymy, że jesteśmy w stanie stworzyć w tym mieście coś wyjątkowego – piszą Tytani Wejherowo.

Wejherowscy szczypiorniści na inaugurację sezonu zmierzą się na wyjeździe z Gwardią Koszalin. Spotkanie odbędzie się w sobotę (21 września). W drugiej kolejce podopieczni trenera Piotra Rembowicza pojadą do Kościerzyny na mecz z zespołem Sokół Porcelana Lubiana. Z kolei pierwsze spotkanie przed własną publicznością wejherowianie rozegrają 6 października z KS Meble Wójcik Elbląg.

Okres przygotowawczy był bardzo intensywny i wymagający. Myślę, że będziemy dobrze przygotowani do pierwszej kolejki. Nie możemy doczekać się już pierwszego meczu w lidze – mówi Radosław Sałata, zawodnik Tytanów.

W porównaniu z poprzednim sezonem w II lidze, w kadrze wejherowskiego zespołu nie zaszły większe zmiany. Klub chce na zapleczu PGNiG Superligi grać tymi zawodnikami, którzy wywalczyli awans. Dodajmy, że do drużyny powrócił m.in. Tomasz Bartoś, po kontuzji ścięgna Achillesa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24