25.08.2019 09:10 0 Kwt

Ponad stu sportowców weźmie udział w tegorocznych zawodach Wejher Cross Games 4

4860c3W6d0D0n1r5N0j5A546z3p3P4j1.jpg

Sukces zeszłorocznej edycji spowodował, że i w tegorocznym kalendarzu miejskich imprez nie zabraknie Wejher Cross Games. Sportowe wydarzenie, którego celem jest przede wszystkim propagowanie CrossFitu i zdrowego stylu życia, odbędzie się w najbliższy weekend (31 sierpnia - 1 września) na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Czwarta edycja zawodów Wejher Cross Games przed nami. Atleci w kategoriach open/masters35+/masters40+ a także w drużynach dwuosobowych mieszanych powalczą o tytuł najsprawniejszych.

W tym roku przygotowaliśmy dla was mnóstwo niespodzianek. Łączna pula nagród to 20 tysięcy złotych – informują organizatorzy tego wydarzenia.

Zawody rozpoczną się wspólnym biegiem na Kalwarii Wejherowskiej, pozostała część wydarzenia odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej numer 8.

Zainteresowanie zawodami z roku na rok rośnie, o czym świadczyć może choćby frekwencja w ubiegłorocznych zawodach w postaci kilkudziesięciu sportowców z całej Polski. W tym roku w zawodach weźmie udział aż 150 zawodników, po raz pierwszy wprowadzona zostanie kategoria team. Na listach startowych znajduje się mnóstwo topowych zawodników Crossfit.

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24