20.08.2019 12:30 6 mike/KPP Wejherowo

Poszukiwana nastolatka ukryła się w rodzinnym domu

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Wejherowscy funkcjonariusze nie mieli większych problemów z ustaleniem miejsca pobytu 16-latki, która nie powróciła z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Zgodnie z przypuszczeniami, dziewczyna ukrywała się w swoim rodzinnym domu. Mundurowi odwieźli poszukiwaną do policyjnej izby dziecka. Niebawem trafi z powrotem do placówki, z której zbiegła.

W ubiegłą niedzielę (18 sierpnia) funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzili poszukiwania 16-latki. Dziewczyna nie powróciła z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Została tam umieszczona decyzją sądu z powodu popełnionego czynu karalnego oraz nierealizowania obowiązku szkolnego. Policjanci, wiedząc, że nieletnia ukrywa się i nie chce wrócić do ośrodka, sprawdzali różne miejsca, w których mogła się ukrywać – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Jednym z takich miejsc był rodzinny dom 16-latki. Policjanci przypuszczali, że właśnie tam może się ukrywać poszukiwana. Te przypuszczania okazały się słuszne. Nastolatka została zatrzymana, a następnie doprowadzona do policyjnej izby dziecka. Niebawem ma trafić do ośrodka, z którego uciekła.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24