13.08.2019 11:40 2 mike/SKM Trójmiasto

Sprawdź, jak będą kursowały pociągi SKM w długi weekend

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Korzystając z faktu, że Święto Wojska Polskiego przypada w tym roku w czwartek, wiele osób zaplanowało długi weekend. Zanim jednak wybierzemy się w podróż pociągami SKM, warto sprawdzić, jak zmieni się rozkład jazdy w dniach 15–18 sierpnia.

Jeśli chodzi o trasę z Lęborka i Wejherowa do przystanku Gdańsk-Śródmieście, w czwartek (15 sierpnia) pociągi SKM będą kursowały jak w dni świąteczne. Ponieważ nie wszyscy będą świętować w piątek (16 sierpnia), warto wiedzieć, że tego dnia kursy będą się odbywały jak w soboty. Tę zmianę warto wziąć pod uwagę m.in. w przypadku porannych dojazdów do pracy.

Bez obaw można korzystać z pociągów SKM w najbliższy weekend (17 i 18 sierpnia). Tak jak w przypadku każdego weekendu, kursy będą się odbywały, odpowiednio, według sobotnich i świątecznych rozkładów jazdy.

W przypadku trasy z Gdańska Głównego (i Gdańska-Wrzeszcza) oraz Gdyni Głównej do portu lotniczego i dalej, do Kartuz i Kościerzyny, zmiana dotyczy tylko 15 sierpnia. W piątek pociągi będą kursować jak w dni robocze, a w weekend – według sobotnich i niedzielnych rozkładów.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów SKM jest dostępny na stronie internetowej przewoźnika.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24