16.05.2019 15:49 1 Gol

Mieszane Sztuki Walki zagoszczą w sobotę w Rumi

Fot. archiwum organizatora

Zawody MMA o łącznej puli nagród w wysokości 20 tys. zł odbędą się w najbliższą sobotę w Rumi. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi oraz Federacja Time Of Masters zaprasza na Mistrzostwa Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only.

Jest to jedyne takie wydarzenie na Pomorzu. Zawody odbędą się w sobotę, 18 maja, w godzinach 10.00–18.00, w hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u Rumia.

Każdy zdobywca pierwszego miejsca walk full contactowych dostanie możliwość stoczenia pojedynku na Time of Masters IV „Powrót Królów” Zawodowa Gala MMA i K1, w dniu 29 czerwca na tym samym obiekcie.

Przewidywana łączna pula nagród wynosi 20 tys. zł. Przygotowano także cenne nagrody rzeczowe dla medalistów turnieju oraz darmowy poczęstunek od sponsora i pakiety startowe dla każdego zawodnika.

Szczegółowy program zawodów

8.00–9.30 – ważenie zawodników

10.00 – start zawodów

14.00 – przerwa techniczna

14.30 – walki finałowe

18.00 – koniec zawodów

Kolejność rozgrywanych kategorii – od najlżejszych wag. Wszystkie walki odbędą się w oktagonie. Walki finałowe w każdej kategorii potrwają 2 rundy.

Aby wystartować w turnieju, należy posiadać aktualna książeczkę sportowca z wpisem: zdolny do uprawniania bjj/judo/zapasy, ubezpieczenie NNW, dowód wpłaty startowego (80 zł). Osoby niepełnoletnie podpisaną zgodę na start przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna – informują organizatorzy.

Zgoda do pobrania pod tym linkiem, natomiast zapisy – tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24