05.05.2019 14:30 7 raz

Góra i Orle doczekają się kanalizacji

Archiwum

Pod koniec kwietnia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni przekazało plac budowy pod budowę kanalizacji sanitarnej w Górze i Orlu. Prace potrwają kilkanaście miesięcy, a ich umowny koszt wynosi prawie 22 miliony złotych.

Jak podaje serwis prasowy gminy Wejherowo, inwestycja kanalizacyjna w Orlu i Górze obejmie ponad 23 km sieci. Niestety, z powodu dużego zakresu prac i intensywnego harmonogram robót, trzeba się liczyć z utrudnieniami w tych miejscowościach.

Prosimy zatem o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie i ostrożność przy poruszaniu się w rejonie prac. W niektórych miejscach mogą następować przejściowe trudności w dojechaniu do posesji – apelują gminni urzędnicy. – Ze względu na duży zakres przedsięwzięcia i głębokie wykopy, mogą również zdarzać się przypadkowe uszkodzenia sieci wodociągowych, kablowych i innych.

Jak zapewniają przedstawiciele gminy, uszkodzenia będą naprawiane na bieżąco, jednak w rejonach prowadzenia prac mogą następować nieprzewidziane przerwy w dostawie mediów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24