28.04.2019 20:33 0 Kwt

Pokazali czym jest dobro. Mieszkańcy Orla zjednoczyli siły dla Pawła

fot. Grzegorz Renusz

W niedzielę (28 kwietnia) w Orlu obył się wielki koncert charytatywny „Serca Nadziei dla Pawła”. Dochód z imprezy został przekazany dla Pawła Hołownia, który uległ ciężkiemu wypadkowi i musi się poruszać na wózku inwalidzkim. Podczas koncertu wystąpiło łącznie ponad 200 wykonawców. W trakcie wydarzenia można było wziąć udział w aukcjach i wylicytować atrakcyjne nagrody.

Życie pana Pawła diametralnie się zmieniło we wrześniu 2018 roku, gdy spadając z konia, uderzył plecami w metalowy słupek ogrodzenia. Skutkiem tego wypadku było złamanie kręgosłupa i paraliż dolnej części ciała. Zarówno pan Paweł, jak i jego rodzina potrzebują pieniędzy na leczenie oraz na rehabilitację. Konieczne jest też dostosowanie domu do poruszania się na wózku inwalidzkim.

Każdy mógł wesprzeć Pawła Hołownia. Koncert zorganizowali przyjaciele z Chóru Camerata z Orla. W sumie podczas wydarzenia wystąpiło ponad 200 osób – śpiewających osobno, w grupach muzycznych oraz chórach.

W trakcie koncertu licytowano lunch z prezydentem Wejherowa, przejażdżkę na motocyklu z wójtem gminy Wejherowo, dzień ze starostą powiatu wejherowskiego, przejażdżkę wozem strażackim na sygnale, przejażdżkę niezwykłą bryczką.

Oprócz muzyki i licytacji, można było skorzystać ze stoiska z jedzeniem, małego antykwariatu czy „toreb szczęścia”.

fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24