15.03.2019 09:06 4 Gol

Tomasz Hirsz z brązowym medalem za zasługi dla polskiego kickboxingu

Fot. archiwum klubu

Trener w Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym Tomasz Hirsz został odznaczony brązowym medalem za zasługi dla polskiego kickboxingu. Wyróżnienie wręczono instruktorowi podczas siódmej edycji klubowego turnieju I Kroku „Fight Zone” połączonego z festynem rodzinnym organizowanego przez WSS i sekcję kickboxingu GOSRiT Luzino.

Medal został przyznany w dowód uznania działań trenera Tomka na rzecz kickboxingu przez Polski Związek Kickboxingu – informuje Rafał Karcz, prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, z którego rąk Tomasz Hirsz odebrał wyróżnienie.

To była jedna z atrakcji podczas tegorocznego turnieju I Kroku „Fight Zone” do którego zgłosiło się 170 osób.

Tego dnia nie był ważny wynik sportowy, ale przede wszystkim integracja i zabawa, a także promocja pięknego sportu - kickboxingu. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale – mówi Karcz.

Podczas imprezy w hali GOSRiT Luzino rozdano 200 medali, blisko 200 pucharów i ponad 200 nagród rzeczowych. Oprócz rywalizacji i zabawy, odbyła się także loteria, gdzie każdy zwyciężał. Do wygrania były rękawice bokserskie z podpisami znanych osób ze świata sportów walki (m.in. Andrzej Gołota), a także koszulka reprezentacji Polski w kickboxingu. Łącznie zebrano kwotę 2410 zł(darowizna), która zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego oraz dofinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Polski kadetów i Puchar Polski dzieci w Węgrowie.

Dziękujemy za waszą obecność i aktywny udział w życiu naszego klubu – mówi Rafał Karcz. - Już dziś informujemy, że kolejna, ósma edycja Klubowego Turnieju i Festynu odbędzie się w styczniu lub w lutym w Luzinie. Dla nas najważniejsza była Wasza obecność. Dziękujemy, że jesteście z nami i tworzycie historię naszego sportu - kickboxingu. Zapewniamy, że turniej i festyn będzie odbywać się corocznie. Frekwencja pokazała, że takie wydarzenie cieszy się popularnością, uznaniem i zainteresowaniem, dlatego też nie spoczywamy na laurach i już dziś przygotowujemy się do kolejnej edycji naszego rodzinnego turnieju i festynu. Dziękujemy wam za wsparcie i pomoc. Bez członków klubu, osób trenujących, rodziców i przyjaciół Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, nasz klub nie istnieje. Zachęcamy Was do treningów i kontynuacji drogi sportowej, którą obraliście – dodaje.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24