21.12.2018 23:20 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka zremisowała z Wisłą Płock

źródło: Arka Gdynia

Arka zremisowała z Wisłą Płock 3:3. W trakcie spotkania padło sześć goli. Tylko Michał Janota z Arki zanotował dwa trafienia i asystę, Dominik Furman z Wisły Płock raz trafił do siatki, a dwukrotnie podał piłkę kolegom. Arka pomimo dwubramkowej straty do przerwy wspaniale goniła wynik, objęła nawet prowadzenie, ale 120 sekund przed końcem spotkania straciła gola.

Przed tymi świątecznymi dniami, mimo daty i warunków na boisku, chyba wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego, jakie widowisko zastaliśmy na boisku. Mieliśmy bardzo dużo pecha w tym wszystkim. Uważam, że także w pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym. To moja indywidualna ocena - mówił w trakcie konferencji Zbigniew Smółka, trener żółto-niebieskich.