03.12.2018 13:45 40 mike

Przewoził pół kilograma marihuany, grozi mu 10 lat więzienia

Fot. KPP Wejherowo

Policjanci z Wejherowa i Gdańska zatrzymali 23-latka, w którego aucie ujawniono pół kilograma marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

O zdarzeniu, które miało miejsce w ubiegły wtorek (27 listopada), poinformowała dzisiaj (3 grudnia) Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie. Po godzinie 18:00 kryminalni z Wejherowa i Gdańska zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena polo. Do zdarzenia doszło na ulicy Zamostnej w Bolszewie.

Fot. KPP Wejherowo

Podczas sprawdzania pojazdu mundurowi znaleźli marihuanę o wadze około 0,5 kg. 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie dwie noce spędził w policyjnej celi. Został przesłuchany przez policjantów – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

W miniony piątek (30 listopada) 23-latek został przesłuchany przez prokuratora. Sąd przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24