18.11.2018 14:33 0 Kwt/mat.prasowe

Największe legendy armwrestlingu walczą w Rumi w Pucharze Świata Zawodowców

fot. Kalina Janczewska

Największe legendy armwrestlingu, najsilniejsi zawodnicy na świecie i wielkie sportowe emocje. W Rumi trwa Puchar Świata Zawodowców w Siłowaniu na ręce Złoty Tur Armwrestling World Cup 2018 oraz "Vendetta All Stars – Rumia 2018". Tuż po tych zawodach, na tej samej arenie i przy równie spektakularnej oprawie, do rywalizacji przystąpią siłacze niepełnosprawni (19–20 listopada).

Puchar Świata Zawodowców w armwrestlingu to najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa impreza w siłowaniu na ręce na świecie. W zawodach bierze udział około 200 najsilniejszych zawodników i zawodniczek z ponad 30 krajów i sześciu kontynentów, w tym z Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, Australii, Europy oraz Azji. To zawodnicy posiadający tytuły mistrza Świata, Europy, Azji czy Ameryki. Reprezentacja Polski liczy ponad 20 zawodników.

Tuż po zakończeniu zmagań najsilniejszych armwrestlerów na świecie w tym samym miejscu, na tej samej scenie i w tej samej, niesamowitej oprawie, w dniach 19–20 listopada odbędzie się Puchar Świata w Armwrestlingu Zawodników Niepełnosprawnych. Również i na tę imprezę przyjadą czołowi światowi siłacze.

fot. Kalina Janczewska fot. Kalina Janczewska fot. Kalina Janczewska fot. Kalina Janczewska fot. Kalina Janczewska fot. Kalina Janczewska


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24