11.11.2018 09:13 0 raz

Siatkarki z Rumi musiały uznać wyższość poznanianek

TTM

W rozegranym w sobotę (10 listopada) meczu II ligi siatkówki kobiet, zawodniczki APS Rumia po zaciętym meczu uległy rywalkom z UKS ZSMS Poznań. Siatkarki z Nordy zajmują póki co ostatnie miejsce w tabeli.

Trzeba przyznać, że pierwszy set sobotniego spotkania nie wyszedł siatkarkom APS Rumia. Inauguracyjną część meczu przegrały gładko do 16. Jednak to nie załamało siatkarek z Nordy. W drugim secie walczyły do samego końca, punkt za punkt, by ostatecznie ulec jedynie 24-26.

W trzeciej odsłonie zawodniczki z Rumi rzuciły się do ataku. Skutecznie. Poznanianki musiały uznać w tym secie wyższość gospodyń, zdobywając tylko 21 punktów.

Niestety, trzeci set by setem ostatnim. UKS wygrał do 22.

TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM

Po rozegraniu ośmiu meczów APS Rumia w tabeli grupy 1 II ligi siatkówki kobiet zajmuje 11 pozycję. Zawodniczki z Kaszub Północnych na swym koncie zgromadziły 4 punkty. Do Spójni Stargard, pierwszej drużyny, która znajduje się poza strefą play-out, tracą 6 punktów.