30.09.2018 17:37 1 Kwt

Gryf Wejherowo przegrał kolejny mecz, tym razem z GKS Bełchatów

Gryfici nie wygrali od czterech kolejek, złej passy nie udało się przerwać i tym razem. Żółto-czarni przegrali na Wzgórzu Wolności z GKS Bełchatów 0:1.

Mecz rozstrzygnął się w dziewięćdziesiątej minucie gry, wówczas bramkę zdobył Damian Michalski z drużyny GKS Bełchatów. Wejherowianie zbliżają się do strefy spadkowej. Obecnie zajmują dwunastą pozycję w tabeli II ligi.

Gryf Wejherowo 0-1 GKS Bełchatów

Gryf: 1. Dawid Leleń - 13. Michał Bury, 10. Krzysztof Wicki, 17. Adrian Liberacki, 22. Błażej Niciński - 8. Robert Chwastek (81, 11. Mateusz Goerke), 6. Oskar Sikorski (88, 21. Oskar Ryk), 15. Piotr Kołc, 14. Paweł Czychowski (71, 7. Paweł Brzuzy), 16. Kamil Włodyka (76, 20. Maciej Koziara) - 9. Dawid Rogalski.

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 70. Marcin Sierczyński, 3. Marcin Grolik, 5. Damian Michalski, 16. Mikołaj Grzelak - 30. Bartosz Biel (78, 6. Adam Setla), 8. Paweł Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 19. Patryk Mularczyk, 9. Hubert Tylec (85, 2. Mateusz Szymorek) - 7. Bartłomiej Bartosiak.

żółte kartki: Liberacki, Niciński, Kołc - Biel, Mularczyk.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).