21.08.2018 10:25 8 Natalia/Muzeum Wejherowo

Poszukują chętnych do pojawienia się na wielkim ekranie

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Mieszkańcy Wejherowa i okolic mają szansę, by pojawić się na ekranach kin. Pod koniec sierpnia w Filharmonii Kaszubskiej, odbędą się zdjęcia do filmu „Całe Szczęście". Poszukiwani są statyści, a casting odbędzie się w najbliższy czwartek (23 sierpnia).

W najbliższym czasie w Wejherowie i okolicach realizowane będą zdjęcia do filmu fabularnego „Całe Szczęście”, reżysera takich hitów jak „Listy Do M 3”, „Lejdis” i „Testosteron”. W filmie wystąpią gwiazdy polskiego kina.

[źródło: youtube/MlodaRP]

Zaproszenie do wzięcia udziału w castingu kierowane jest to osób w wieku 18–60 lat. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję wystąpić w filmie jako statyści. Przesłuchanie odbędzie się w czwartek (23 sierpnia), w godzinach 12:00–19:30. Chętni zapraszani są do budynku Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej (ul. Zamkowa 2a).

Poszukujemy głównie dorosłych w wieku 18 do 60 lat, do scen realizowanych w dniach 30 i 31 sierpnia w Filharmonii Kaszubskiej. Statyści wystąpią jako widzowie podczas koncertu na widowni Filharmonii. Potrzebujemy osób z dyspozycyjnością całodniową – podaje wejherowskie muzeum.

Zdjęcia będą rozpoczynać się po południu i kończyć się w porze nocnej. Co ważne, przygoda z wielkim kinem jest w tym przypadku płatna. Wynagrodzenie za wystąpienie w filmie jako statysta to 130 zł brutto za każdy dzień zdjęciowy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...