17.08.2018 13:25 23 mike

Tragedia na plaży w Lubiatowie, zmarł mężczyzna

Fot. Monika/TTM

W piątek (17 sierpnia) około południa doszło do tragicznego zdarzenia na plaży w Lubiatowie. Wyciągnięto z wody mężczyznę w krytycznym stanie. Mimo podjętej niemal natychmiast akcji reanimacyjnej, która trwała około godzinę, nie udało się uratować mu życia.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna mógł znajdować się blisko linii brzegowej. Nie wiadomo, co było przyczyną tragedii – działanie prądu morskiego czy zasłabnięcie spowodowane nagłym pogorszeniem się stanu zdrowia. Jednak w piątkowe południe morze w Lubiatowie było bardzo spokojne. W miejscu, gdzie zauważono mężczyznę, nie ma strzeżonego kąpieliska.

Niemal od razu podjęto czynności reanimacyjne oraz wezwano zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce został zadysponowany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy prowadzili intensywną akcję przez około godzinę. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych u mężczyzny.

Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM Fot. Monika/TTM

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie otrzymała zgłoszenie o śmierci mężczyzny w Lubiatowie około godziny 13:00. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy będą pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności tej tragedii.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24