23.05.2018 12:18 3 mike

Kadra Adama Nawałki trenowała w Jastarni

Fot. Tomasz/TTM

Reprezentacja Polski w piłce nożnej coraz intensywniej przygotowuje się do mundialu w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki, którzy przebywają na Półwyspie Helskim, w środę (23 maja) trenowali na miejscowym boisku w Jastarni.

Podopieczni Adama Nawałki rozpoczęli treningi w Jastarni, dokąd, zgodnie z zapowiedziami, dojechali na rowerach z Juraty. To oczywiście również forma treningu, choć także atrakcja dla mieszkańców i turystów, którzy przebywają na Półwyspie Helskim.

Fot. Tomasz/TTM

Fot. Tomasz/TTM

Fot. Tomasz/TTM

Szczegóły samego treningu są utrzymywane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że niektórzy zawodnicy – zwłaszcza ci, którym brakowało minut na boisku – będą musieli nadrabiać zaległości.

Zajęcia w Jastarni są kolejną częścią przygotowań do mistrzostw świata. I chociaż brakuje nam nich największych gwiazd reprezentacji, jak Robert Lewandowski, cieszą się dużym zainteresowaniem. Poza tym selekcjoner kadry będzie miał materiał poglądowy, zanim ostatecznie wybierze 23 piłkarzy, którzy będą reprezentować nasz kraj na mundialu. Akurat w tym zestawieniu gwiazdy Adama Nawałki wydają się pewniakami.

Fot. Tomasz/TTM

Fot. Tomasz/TTM

Od przyszłego poniedziałku (28 maja) reprezentacja uda się do Arłamowa, gdzie odbędzie się ostateczne zgrupowanie kadry. Z kolei tydzień później (4 czerwca) poznamy listę wybrańców selekcjonera.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...