20.06.2011 08:09 0

Wejherowo: Zwycięstwo Gryfa na koniec sezonu

Nie mieli problemu ze zwycięstwem nad Energetykiem Gryfino podopieczni Grzegorza Nicińskiego. Na Wzgórzu Wolności Gryfici zwyciężyli 3:0.

Pierwsza połowa, bardzo dobra w wykonaniu Gryfa Orlex została udokumentowana dwoma bramkami Łukasza Krzemińskiego. Najpierw w 21 minucie napastnik żółto-czarnych wykorzystał podanie Jarosława Felisiaka uprzedzając obrońcę, a chwilę później w 23 minucie na bramkę zamienił dokładne podanie Tomasza Kotwicy.W drugiej połowie zawodnicy Grzegorza Nicińskiego zdobyli jeszcze trzecią bramkę. Jarosław Felisiak zakręcił obrońcami Energetyka i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Gryf Orlex Wejherowo-Energetyk Gryfino 3:0 (2:0), bramki:Ł. Krzemiński 21’i 23’, J. Felisiak 69’.

Skład Gryfa: Szlaga – Oleszczuk (46’Kowalski), Sobczyński, Kostuch, Kłos – Szymański, Kotwica (70’ Tatarczuk), Kołc, Felisiak (81’ Białobrocki), Gicewicz – Krzemiński (70’ Wicki)