27.12.2017 14:22 2 mat.prasowe Artykuł sponsorowany

Nowości w Vobro - sprawdź nową ofertę czekoladek!

Kultowym produktem Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro są czekoladki Frutti di Mare, które odznaczają się swoim fantazyjnym kształtem owoców morza. Dostępne są one w kilku smakach i w różnych eleganckich opakowaniach, które sprawiają, że czekoladki te idealnie sprawdzają się w roli prezentu. Firma Vobro, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, w roku 2017 wprowadziła czekoladki Frutti di Mare w kilku różnych odsłonach – mowa tu m.in. o produktach z serii Vobro Frutti di Mare Crunchy.

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro

Marka Vobro funkcjonuje na rynku polskim nieprzerwanie od lat 80. XX w. pod przewodnictwem Wojciecha Wojenkowskiego. Główna siedziba firmy mieści się w Brodnicy – na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mimo to działalność przedsiębiorstwa nie ogranicza się wyłącznie do tej lokalizacji – marka Vobro znana jest w całej Polsce, a jej produkty dostępne są w wielu popularnych supermarketach. Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro są firmą innowacyjną, która systematycznie wzbogaca swój asortyment, dokonując wcześniej dokładnej analizy rynku i preferencji smakowych konsumentów. Z całą pewnością niewątpliwym atutem dla osób, które aktywnie wspierają polskie przedsiębiorstwa i kupują produkty polskich marek jest to, że fabryka czekolady Vobro jest firmą o polskim kapitale.

Vobro Frutti di Mare – kultowe czekoladki w nowej odsłonie

Najbardziej znanym i kultowym wyrobem Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro są czekoladki Frutti di Mare, które słyną przede wszystkim ze swojego fantazyjnego kształtu owoców morza. Praliny te doceniane są również za wysokiej jakości czekoladę oraz rozpływające się w ustach nadzienie o różnych smakach (karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym). Nie bez znaczenia jest to, że firma, mająca swoją główną siedzibę w Brodnicy, w 2017 r. wypuściła na rynek nową serię czekoladek Vobro Frutti di Mare, mianowicie: Frutti di Mare Crunchy. Praliny te odznaczają się nie tylko kształtem owoców morza, ale również wyjątkowym połączeniem mlecznej i deserowej czekolady, pysznym wypełnieniem w postaci kremu i przede wszystkim kruchych chrupek słodowych. Czekoladki Vobro Frutti di Mare Crunchy dostępne są w dwóch różnych wariantach: jako oddzielnie pakowane praliny i eleganckie batoniki. Opcje te są szczególnie atrakcyjne dla osób, które szukają pralin o mniej zobowiązującej formie niż klasyczna seria Vobro Frutti di Mare.

Chocolate Jellies – galaretki o owocowym nadzieniu

Chociaż marka Vobro kojarzona jest głównie z pralinami w eleganckich opakowaniach, które idealnie sprawdzają się w roli prezentu, to w swoim asortymencie posiada również szereg różnych produktów o mniej zobowiązującej formie. Na szczególną uwagę zasługują nadziewane galaretki w czekoladzie Chocolate Jellies, których wyjątkowość tkwi w nietuzinkowości i jedynej takiej propozycji na rynku cukierniczej. Produkt ten to galaretki z płynnym nadzieniem o smaku cytrynowym, pomarańczowym lub wiśniowym.

Cukierki Vobro – czekoladowe praliny o różnych smakach

W asortymencie marki Vobro znajdują się również osobno pakowane czekoladki o kilkunastu różnych smakach, z których całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są czekoladki o smaku, m.in.: karmelowym, rumowym, wiśniowym oraz kawowym. Czekoladki te charakteryzują się słodkim i rozpływającym się w ustach nadzieniem. Oprócz tego Vobro oferuje również swoim klientom cukierki „Michaś” w dwóch wariantach – w klasycznej i białej czekoladzie. Cukierki te są połączeniem kawałków orzecha i wysokiej jakości czekolady mlecznej oraz białej.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.