27.12.2017 15:00 0 Redakcja

Udany koncert i zbiórka dla chorego muzyka

Fot. TTM

Sukcesem zakończył się koncert charytatywny, który zorganizowano 26 grudnia dla Krzysztofa – studenta ostatniego roku Akademii Muzycznej w Gdańsku. Łącznie zebrano prawie 14 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na leczenie młodego wiolonczelisty.

Przypomnijmy, że młody muzyk od siedmiu lat zmaga się z ciężką chorobą, z którą nadal chce walczyć. Zapowiedź puckiego koncertu, który odbył się 26 grudnia o godzinie 16:00 w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, zamieściliśmy tutaj.

Bardzo się cieszę z pięknego odzewu, z darów, które ludzie przekazali na licytację. Udział w imprezie wzięli wspaniali artyści. Na specjalnie sprowadzonym instrumencie zagrał Sławek Jaskułke – mówi Weronika Korthals, prowadząca koncert.

Źródło: Weronika Korthals/Facebook Źródło: Weronika Korthals/Facebook Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Bardzo dziękuję ludziom dobrej woli i wierzę, że jest ich więcej niż tych, którzy działają przeciwko nam. Czekam na wyniki leczenia, które zaproponował mi NFZ. Mam nadzieję, że choroba nie rozprzestrzenia się dalej. Najważniejsze, że ostatnio nie miałem przerzutów i z tego powodu jestem szczęśliwy – podkreśla Krzysztof Dubieniecki.

W koncercie wzięli też udział m.in. Barbara Lewicka i zespół Fuego del Baltico. Zebrane środki zostaną przekazane na dalsze leczenie Krzysztofa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...