31.05.2011 13:44 0

Kolejne zmiany w Biurze Porad Obywatelskich w Gdyni

W marcu informowaliśmy o zmianach w Biurze Porad Obywatelskich w Gdyni (ul. Traugutta 2), dzięki którym jest ono otwarte częściej i dłużej. Tym razem biuro prowadzone przez Stowarzyszenie Ovum rozszerza swoją działalność m.in. o poradnictwo psychologiczne.

Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Unii Europejskiej (Kapitał Ludzki), Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich) oraz Ministerstwa Sprawiedliwości będzie można korzystać z dodatkowych form pomocy.

Poradnictwo psychologiczne – mieszkańcy Gdyni z problemami rodzinnymi mogą liczyć nie tylko na pomoc prawną, ale mogą również skorzystać z bezpłatnej konsultacji psychologicznej. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rejestrację w siedzibie biura lub telefonicznie (tel. 58 661 31 51) w godzinach pracy BPO (poniedziałek, wtorek, środa – godz. 12.00-20.00, czwartek – godz. 8.00-16.00).

Poradnictwo w Sądzie Rejonowym w Gdyni – doradcy BPO udzielać będą od czerwca bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich w siedzibie Sądu Rejonowego w Gdyni przy Placu Konstytucji 5 – pokój nr 109. Poradnictwo świadczone będzie w piątki w godz. 10.00-13.00. Biuro zaprasza gdynian w następujące piątki: 3, 10, 17 czerwca.

Poradnictwo dla osób przebywających w zakładach karnych – BPO zaprasza osoby przebywające w zakładach karnych oraz członków ich rodzin do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej z zakresu prawa karnego. Osoby osadzone mogą kierować swoje zapytania drogą listowną na adres biura: ul. Traugutta 2, 81-388 Gdynia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24