11.05.2011 13:55 0

Gdynia: Marihuanę schował w skarpetce

W ręce policjantów z Chyloni wpadł wczoraj 20 letni mieszkaniec Gdyni, który w skarpetce miał schowany zwitek folii z suszem roślinnym. Mężczyzna podczas zatrzymania był w towarzystwie znajomego, który był dobrze znany funkcjonariuszom. Dodatkowo próbował on spożywać piwo w miejscu publicznym. Jeśli po przeprowadzonych laboratoryjnych badaniach okaże się, że zabezpieczony u 20 latka susz jest marihuaną, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci patrolujący rejon ul. Chylońskiej pod lokalem gastronomicznym zauważyli dwóch mężczyzn, z których jeden - 19 latek chciał wypić piwo. Podejmując interwencję, "spragniony wydał im się znajomy. Okazało się, że miał już kiedyś do czynienia z organami ścigania. Policjanci postanowili przeprowadzić kontrolę osobistą i u jego znajomego, 20 letniego także mieszkańca Gdyni, ujawnili w skarpetce schowany zwitek folii z zawartością suszu roślinnego.

Mężczyźni trafili do pobliskiego komisariatu, a zabezpieczony susz do badań laboratoryjnych. Gdy okaże się marihuaną, 20 latek będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24