27.04.2011 13:50 0

Gdynia: Jerzy Ciepliński nie będzie już trenerem Vistalu

Zarząd klubu zdecydował zakończyć współpracę z dotychczasowym szkoleniowcem. Od nowego sezonu Vistal Łączpol będzie miał nowego trenera.

Jerzy Ciepliński nie spełnił oczekiwań władz klub. Dlatego też z końcem sezonu przestanie pełnić funkcję głównego szkoleniowca gdyńskich szczypiornistek. Zawodniczki Vistalu w najbliższy piątek zagrają w turnieju Final Four Pucharu Polski. Rozgrywki zakończy mecz o brązowy medal PGNiG Superligi.

Na oficjalnie stronie gdyńskiego zespołu opublikowano komunikat:

Informujemy, iż w dniu wczorajszym odbyło się spotkanie z udziałem sponsorów tytularnych, zarządu klubu oraz z I trenerem - Panem Jerzym Cieplińskim. Trener został zaznajomiony z podjętą decyzją o nie przedłużeniu jego kontraktu na kolejny sezon. Powodem jest nieosiągnięcie przez nasz zespół awansu do Finału Mistrzostw Polski. Spotkanie odbyło się w koleżeńskiej atmosferze, gdyż takie warunki były ustalone przez wszystkie strony jeszcze przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Nie mniej jednak, trener Jerzy Ciepliński, poprowadzi nasz zespół do końca rozgrywek – w walce o Puchar Polski jak i o brązowy medal Mistrzostw Polski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24