26.04.2011 15:07 0

Zobacz, kto wygrał bilet na mecz Arki z Lechią!

Prezentujemy listę szczęśliwców, którzy wygrali bilety na derby Trójmiasta. Pojedynek na szczycie już 1 maja na stadionie przy ul. Olimpijskiej.

Ruszył kolejny konkurs dla kibiców wiernie śledzących losy żółto niebieskich. Przed każdym ligowym spotkaniem mamy pięć biletów, które mogą trafić w Wasze ręce!

Zastanawiacie się jak je zdobyć? To bardzo proste! Wystarczy z uwagą śledzić czwartkowe wydania „Magazynu Kibica Gdyńskiej Arki” na antenie Twoje Telewizji Morskiej, a następnie odpowiedzieć na pytanie dotyczące zagadnień podejmowanych w programie.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy [email protected] Pierwsze 5 osób, które nadeśle trafną odpowiedź stanie się posiadaczami biletu wstępu na najbliższy mecz. Wraz z prawidłowym rozwiązaniem należy przesłać imię, nazwisko oraz numer PESEL, by dostać się na gdyński stadion. Zwycięzcy po odbiór wejściówek będą mogli zgłosić się przed meczem w kasie technicznej. Lista pięciu szczęśliwców po każdym programie dostępna będzie poniżej od razu po wytypowaniu zwycięzców. Życzymy powodzenia!!!

Lista osób, które otrzymują bilety na mecz Arka Gdynia – Lechia Gdańsk

1.Krzysztof Pawlak

2.Maciej Stańczyk

3.Krzysztof Wojciechowski

4.Robert Potrykus

5.Daniel Makurat

Bilety można odebrać przed meczem, w kasie technicznej nr 4 (od ulicy Olimpijskiej).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24