Po dwóch ligowych zwycięstwach zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino nadspodziewanie wysoko przegrali w Gdańsku z miejscową Gedanią aż 0:4. Należy przyznać, że z przebiegu meczu podopieczni trenera Wojciecha Pięty nie zasłużyli na tak wysoką porażkę i zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy to na boisku pojawił się Karol Piątek zagrali dobre zawody. Niestety już po raz kolejny cała drużyna gra nieodpowiedzialnie w defensywie co w tym meczu skwapliwie wykorzystali zawodnicy z Gdańska.
Kolejny mecz Wikęd rozegra w sobotę 17.10.15 o godz. 14.00 z niepokonanym dotychczas liderem Rodłem Kwidzyń, który wyrasta na głównego faworyta do awansu do III ligi.
Skład Wikęd/GOSRiT: Pranga- Bank ( 60 Miszka), Pliński, Sobczyński, Dąbrowski – Mienik Darek, Maszota, Tobiaski, Mienik Adrian ( 46 Piątek)- Rutkowski ( 70 Roppel) Opłatkowski
[youtube]1UBe1SxGZaI[/youtube]
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.