W sobotę, 8 sierpnia, we Władysławowie wystąpią Hey, Luxtorpeda, Toxic Mushrooms oraz Nobody. Ponadto w ramach Seatunes 2015 na scenie pojawią się jeszcze Mela Koteluk oraz Agyness B. Marry. Cykl wydarzeń artystycznych zakończą Fismoll i Kari.
8 sierpnia o godzinie 20:00 na Letniej Scenie Muzycznej we Władysławowie wystąpią Hey, Luxtorpeda, Toxic Mushrooms i Nobody, (scena na placu przy Alei Żeromskiego we Władysławowie)
HEY - zespół, którego chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać. Jedna z najlepszych grup koncertowych w Polsce, od ponad 20 lat utrzymująca się na szczytach popularności. Od 1992 roku ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey'a „Fire" wydana w 1993 roku jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.
Kolejne studyjne wydawnictwa Hey'a to: „Ho!" (1994), „Heledore" (EP, 1995), „?" (1995), uznawana przez wielu fanów za najlepszy album w historii grupy. Kolejne to „Karma" (1997) oraz „Hey" (1999), po wydaniu którego zespół opuścił jego współzałożyciel i lider Piotr Banach. Zastąpił go gitarzysta Paweł Krawczyk (wcześniej m.in. Ahimsa i Houk), który doskonale wkomponował się w zespół, czego dowodem była płyta „[sic!]" (2001). Krążek przyniósł kilkanaście doskonałych piosenek, powrót na listy przebojów i renesans popularności Hey'a. Zorganizowaną z okazji 10–lecia istnienia zespołu trasę koncertową podsumował podwójny album „[koncertowy]" (2003). W tym samym roku został wydany premierowy album „music, music", na którym Hey zaproponował dość eksperymentalne kompozycje nasycone elektroniką. I choć wielu twierdziło, że zespół zbyt daleko odszedł od swoich korzeni, to jednak frekwencja na trasie promującej to wydawnictwo potwierdziła, że publiczność doceniła również nowe pomysły muzyków. Kolejny studyjny album „Echosystem" (2005) jest zdecydowanie bardziej gitarowy i melodyjny niż poprzedni, a momentami wręcz przebojowy. Kilka miesięcy po jego premierze ukazało się DVD „Echosystem", zawierające paradokumentalny film przedstawiający pracę zespołu nad płytą. We wrześniu 2007 w warszawskim Teatrze Roma odbył się koncert z cyku MTV Unplugged. Nowe aranżacje piosenek, wyśmienici goście i rozbudowane instrumentarium sprawiły, że znane piosenki Hey'a zyskały zupełnie nowe oblicze. Koncert wydany w formie CD i DVD stał się jednym z bestsellerów roku 2007. Krótko po tym wydarzeniu zespół zagrał kolejną jubileuszową trasę – „92-07", tym razem z okazji 15. urodzin.
Luxtorpeda powstała w 2009 roku, z inicjatywy Roberta Friedricha, gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Formacja dała się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwalu2011 oraz podczas 17. edycji Przystanku Woodstock 2011, a utwór „Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów. Muzyka prezentowana przez Luxtorpedę to połączeniem brzmień garażowo-punkowo-rockowych. Efektem działań grupy są trzy albumy , w tym wydany ostatnio „A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki”.
14 sierpnia na Placu przy. Alei Żeromskiego we Władysławowie wystąpią Mela Koteluk oraz Agyness B. Marry
Mela Koteluk to urodzona 3 lipca 1985 r. wokalistka i autorka tekstów, laureatka nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku, laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej "Ale Sztuka" 8 maja 2012 wydała swoją pierwszą płytę „Spadochron”, którą okrzyknięto jednym z najgłośniejszych debiutów zeszłego roku.
Na początku 2013 Mela w duecie z Czesławem Mozilem nagrała "Pieśń o szczęściu" – utwór promujący film "Baczyński" w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu 3. Mela jest również inicjatorką akcji wspierającej żywe granie "Nie bądź dźwiękoszczelny".
29 sierpnia w Jastrzębiej Górze na Promenadzie Światowida wystąpią Fismoll i Kari.
Fismoll, właściwie Arkadiusz Glensk (ur. 1994 r.) - polski muzyk tworzący muzykę akustyczną i liryczną. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem i autorem tekstów. Jego avant popowe i poniekąd baśniowe kompozycje są przyrównywane do twórczości Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós.
Pseudonim Fismoll nawiązuje do dzieciństwa muzyka, który jako siedmiolatek często podśpiewywał sobie. Jego ojciec-muzyk zauważył, że syn śpiewa najczęściej w tonacji fis-moll. Młody artysta przyjął pseudonim, który dla niego stał się symbolem najczystszej i najbardziej naturalnej muzyki, która się z niego wydobywa.
Debiutancka płyta Fismolla ("At Glade"), z masteringiem wykonanym w Londynie przez Mandy Parnell oraz wyprodukowana przez Roberta Amiriana, ukazała się 18 czerwca 2013 r nakładem NEXTPOP Songwriters' Label z dystrybucją EMI Music Poland. Charakterystyczne rysunki książeczki albumowej stworzył przyjaciel artysty, Jędrzej Guzik. Album zapowiadał singel Let's Play Birds, który zdobył popularność m.in. na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Merkury. Dnia 6 lipca 2013 r. Fismoll został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność podczas koncertu w tzw. Alter Space na Festiwalu Open'er w Gdyni. Artysta został zaproszony jako support koncertowy przez Katarzynę Nosowską, zachwyconą jego twórczością.