03.06.2015 20:20 0

Gryfici wygrali z drużyną Rasel Dygowo 4:0. Żółto-czarni awansują do II ligi

Gryf Wejherowo wygrał z drużyną Rasel Dygowo 4:0 na swoim boisku. Wynik meczu nie był jednak tak istotny, ponieważ Lechia II zremisowała z Kaszubią, co automatycznie zapewniło awans żółto-czarnym. Pomimo tego, gospodarze dali z siebie wszystko, tym samym udowadniając, że są przygotowani na kolejne wyzwania w drugiej lidze.

Piłkę do bramki posłali kolejno, w 35. minucie Kołc, w 37. Kostuch, w 40. Wicki oraz w 83. Skwiercz.

Podczas całego meczu jedyną żółtą kartkę otrzymał w 41. minucie Wicki (Gryf Wejherowo).

Zawodnicy, którzy wzięli udział w meczu:

Gryf Wejherowo: Ferra-Kowalski, Kostuch, Skwiercz, Wiśniewski (46. Cysewski), Godula (89. Roppel), Kołc, Osłowski (84. Brzuzy), Gicewicz, Wicki, Rezpa (69. Szymański)

Rezerwowi: Duda

Rasel Dygowo: Jadczyk-Duwe, Płomiński, Być, Dubiela, Zejfer, Suchwałko, Grochowski, Mitlenko, Wojciechowski, Rutkowski (60. Rutkowski).

Rezerwowi: Hartleb, Piwko, Kołodziejski.