22.03.2015 08:02 0

Tytani przegrywają z liderem tabeli

Tytani przegrali na wyjeździe z MKS Grudziądz 35:23 /16-16/. Wejherowianie z trzynastoma punktami zajmują obecnie dziesiąte miejsce w tabeli II Ligi Mężczyzn.

Dzięki wygranej, MKS Grudziądz zwiększył swoją przewagę w tabeli i plasuje się na pierwszym miejscu.

• Wynik do 40 minuty oscylował w okolicach remisu, jednak kolejne 5 minut i wygrany ten fragment 8:0 sprawił, że to MKS mógł cieszyć się z wygranej. Goście, w drugiej części spotkania, postawili wysoką obronę, a także skutecznie zagrali w kontrataku. Z tą taktyką zupełnie nie umiał poradzić sobie zespół z Wejherowa. Szkoda, bo przez większość czasu, Tytani radzili sobie bardzo dobrze, wychodząc nawet przez chwilę na prowadzenie. Mimo porażki Wejherowianie utrzymali dziesiątą pozycję w lidze. Kolejne spotkanie podopieczni Pawła Pażdziochy rozegrają w najbliższą niedzielę z SMS-em Gdańsk - informuje klub.

Po przerwie Tytani remisowali z MKS Grudziądz 16:16, w drugiej połowie gry to gospodarze meczu okazali się lepsi i wygrali łącznie aż dwunastoma punktami.