28.03.2011 10:46 0

Wejherowo: Gryf zremisował z Kaszubią

Emocjonujący mecz III ligi bałtyckiej zakończył się remisem 1:1. Wiele ciekawych akcji w wykonaniu piłkarzy obu drużyn mogło się podobać kibicom zgromadzonym na Wzgórzu Wolności.

Pierwsza połowa należała do zespołu z Kościerzyny. Po dokładnym podaniu, Artur Formala znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po 14 minutach gry Kaszubia prowadziła jedną bramką. Gryf starł się wyrównać, jednak dobrze dysponowana kościerska obrona, nie dopuszczała do oddania precyzyjnego strzału. Dopiero w 74 minucie, po dośrodkowaniu w pole karne Grzegorza Gicewicza, Przemysław Kostuch zdobył upragnionego gola.

Gryf Wejherowo - Kaszubia Kościerzyna 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Artur Formela (14), 1:1 Przemysław Kostuch (74)

Składy zespołów:

Gryf: Szlaga - Kowalski (46 Oleszczuk), Kostuch, Sobczyński, Politowski - Kotwica, Kołc, Kłos (68 Felisiak), Gicewicz - Pomorski (74 Tatarczuk), Krzemiński

Kaszubia: Kafarski - Falkowski, Hadrysiak, Kowalczyk, Krysiński - Klawikowski, Wysiecki, Witomski (75 Grzywacz), Troka (70 Madani) -Piątkowski, Formela