08.09.2014 13:54 0 KTS-K GOSRiT Luzino

GOSRiT Luzino: Bolesna porażka z Aniołami

Nie wiedzie się w tegorocznych rozgrywkach IV ligowej drużynie KTS-K GOSRiT Luzino, która przegrała kolejny mecz na własnym stadionie. Tym razem katem luzinanin był zespół Anioły Garczegorze, który wypunktował nasza drużynę aż 4:0. Przed wyższym wymiarem kary uratował naszą drużynę bramkarz, Michał Katzor, który w samej końcówce meczu czterokrotnie wygrał sytuację sam na sam z napastnikami z Garczegorza. Warto dodać, że 3 bramki dla gości zdobyli b. zawodnicy luzińskiej drużyny: Adam Miotk 2 oraz Krystian Opłatkowski.

Spotkanie to zaczęło się fatalnie dla GOSRiT-u, bo już w 1 minucie, kiedy to w piłkę nie wcelował Michał Dąbrowski swojego pierwszego gola strzałem po rykoszecie zdobył Miotk. Ten gol podłamał młody luziński zespół, który przez ponad 20 minut nie umiał znaleźć swojego rytmu.

Od 25 minuty dobrze zaczęli grać gospodarze, którzy zaczęli stwarzać sobie sytuację pod bramką gości. Najlepszą z nich miał, najlepszy w GOSRiT, Darek Mienik, który po prostopadłym podaniu Jasielskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem , strzelił wprost w niego.

Z dużymi nadziejami nasza drużyna przystąpiła na drugą część meczu. Niestety znów nieuwaga na początku meczu zakończyła się golem dla gości. Po tej bramce GOSRiT nie odnalazł swojego rytmu i pozwolił sobie strzelić jeszcze 3 gole.

Warto dodać, że znów nasz zespół nie mógł wystąpić w pełnym zestawieniu. Z różnych powodów nie mogli dzisiaj wystąpić: Paweł Politowski, Patryk Benke, Paweł Rutkowski oraz Darek i Adrian Mienik co przy tak zmienionym składzie nie daje trenerowi Kaczmarczykowi za dużego pola manewru.

Do końca sezonu pozostało jeszcze 10 meczów i wygrywając kilka z nich stwarzamy sobie możliwość gry wiosną o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym.

Na razie należy się cieszyć, że w bólach, ale jednak odbudowuję się piłka seniorska w Luzinie na bazie naszych mieszkańców oraz wychowanków. To daje optymistyczny prognostyk na przyszłość. Nadal też trwają poszukiwania sponsorów, którzy by wsparli seniorską piłkę w Luzinie.

Skład GOSRiT: Katzor- Dąbrowski, Semak, Białobrodzki, Benke Jonasz- Wenta ( 46 Ziemann), Jasielski ( 70 Klas), Bogucki, Żółtowski, Mienik Darek – Czaja (72 Leyk, 80 Radecki)