10.03.2011 09:13 0

Gmina Wejherowo: Półfinał Gimnazjady

9 marca na hali sportowej Gminnego Ośrodka Promocji Sportu i Rekreacji w Bolszewie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Dziewcząt w Piłce Ręcznej. Zawody te były eliminacją do Finału, który odbędzie się 23 marca roku w Słupsku.

W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły reprezentujące powiat Lęborski, Kartuski, Pucki oraz Wejherowski. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Samorządowe Gimnazjum z Bolszewa. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na dobry wynik naszego zespołu w finale.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczał: oraz organizator zawodów – Pani Joanna Syska. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie ( w składzie: J. Klinkosz, A. Pieper, M. Sychowska, A. Szotrowska, A.Hewelt, A. Waldowska, A. Grubba, P. Miszkiel, A. Okroy, M. Pieper, J. Bujak, B. Paschke, M. Małowiecka, I. Chodnicka; trenerem zespołu jest Joanna Syska)

II miejsce – Gimnazjum w Cewicach

III miejsce – Gimnazjum w Kamienicy

IV miejsce – Gimnazjum w Żelistrzewie


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24