16.05.2014 09:03 0

Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 15.05.2014 roku na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Rumi.

W zawodach wzięło udział ponad 90 uczestników, a zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 z Rumi, która w całych rozgrywkach nie przegrała żadnego meczu. Poziom rywalizacji był wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Zastępca Wójta Gminy Choczewo – Pan Robert Lorbiecki. organizator zawodów – Pan Henryk Rynko oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół w Choczewie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choczewie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

[IMG_R]3[/IMG_R]

• I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi (Konrad Sienkiewicz, Łukasz Socha, Paweł Sztajerka, Dawid Zawitowski, Michał Halkiewicz, Oskar Rhoda, Patryk Dydymski, Bartosz Niedźwiedzki, Kacper Synica, Przemysław Plichta, Jakub Kreft, opiekun drużyny – Pan Ziemowit Bernatowicz)