07.05.2014 09:23 0

Luzińscy kickboxerzy zdobyli medale na Polish Open Kickboxing Cup

W długi weekend majowy, w Krynicy Zdrój odbył się międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu. W doborowej stawce 35 klubów z Polski, Węgier, Słowacji, Chorwacji i Finlandii, znaleźli się zawodnicy Rafała Karcza z Klubu KTS-K GOSRi T Luzino.

Międzynarodowy Puchar Polski zdobyła aktualna Mistrzyni Polski, członkini Kadry Narodowej, Zuzanna Kalbarczyk w kat. kadetów do 42 kg. Zuzia wygrała rywalizację pointfighting oraz light contact. Oprócz złotych medali Zuzi, srebrny w pointfighting oraz brązowy medal w light contact wywalczyła Paulina Stenka w kat. do 65 kg. Srebro w kategorii juniorów do 55 kg dorzuciła jeszcze Patrycja Hinc.

Wszystkie zawodniczki są mieszkankami Gminy Luzino i reprezenują Luzino i Klub KTS-K GOSRiT w zawodach krajowych i międzynarodowych. Trenerem Klubu jest Rafał Karcz. Zapraszamy na stronę internetową luzińskich zawodników: www.kickboxing-luzino.plwww.kickboxing-luzino.pl. Ponadto medale z międzynarodowego Pucharu Polski przywieźli także zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, którego trenerem również jest Karcz. Złote medale wywalczyły dziewczyny: Nikola Siecińska w gronie kadetów młodszych do 32 kg oraz Kornelia Szymańska w kadetach starszych. Brąz dorzucił Oliwer Laskowski. Zawody organizowane były przez Polski Związek Kickboxingu oraz Klub LUKS Jas Pol trenerów Ewy i Krzysztofa Bulandy.