22.03.2014 17:06 0

Arka zdobyła Świnoujście!

Arka zwyciężyła z Flotą Świnoujście 1:0. W pierwszej połowie Ślusarski zdobył gol i uszczęśliwił wszystkich kibiców Arki.

• W 2 połowie dał o sobie znać chyba pucharowy mecz z Miedzią. Arka skoncentrowała się na obronie wyniku i ewentualnych kontrach. Dobrze spisywał się w bramce Jakub Miszczuk. Gospodarze w 2 połowie strzelali 7 razy, ale bez efektu bramkowego. Mieli przewagę, aleliczy sie to co "w sieci". Arka wygrała trzeci mecz ligowy wtym roku i awansowała na 2 miejsce w tabeli. Czy je utrzyma po tej kolejce zadecyduje niedzielny mecz Katowic z Bełchatowem - czytamy na oficjalnej stronie Arki.

Flota Świnoujście - Arka Gdynia 0:1 (0:1)

Bramki: Ślusarski 37'

Flota: Brljak - Mokwa, Kieruzel, Gusocenko, Opałacz, Kolendowicz (72' Hosek), Niewiada, Pułka (46' Bodziony), Grzelak, Arifović, Śpiączka (81' Kamiński)

Arka: Miszczuk - Cienciała, Juraszek, Sobieraj, Radzewicz - Budka (84' Kowalski), Szwoch, Pruchnik (90' Cichocki), Tomasik - Ślusarski - Aleksander (70' da Silva)

Żółte kartki: Niewiada - Juraszek

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)