09.10.2013 10:42 0

Wspomóż Fosfor na Polakpotrafi.pl!

Wejherowski zespół FOSFOR zbiera fundusze na stronie Polakpotrafi.pl na wydanie swojej nowej płyty „Life in Flames”. Potrzebują 4 tys. zł. Do zakończenia projektu zostały 22 dni, a chłopakom z zespołu udało się już zgromadzić prawie 2,5 tys. zł.

Wspomóż zespół FOSFOR na polakpotrafi.pl

  • Wyjmij skarpetę z szafy, zbij świnkę skarbonkę, zaciągnij ojca do kompa i wspomóż  nas swoją (lub jego) kasą. Czekają na was niesamowite nagrody – zapewniają członkowie zespołu.

Za nawet najdrobniejsze wsparcie projektu, zespół odwdzięczy się nagrodą. Można zgarnąć podziękowania na Facebooku, płyty czy bluzy z logiem zespołu, a nawet kolację z wybranym członkiem zespołu!

Zespół FOSFOR pochodzi z Wejherowa, gra metal i muzykę alternatywną. W obecnym składzie tworzy już 10 lat. Chłopakom udało się wydać dwie płyty.

  • Po pięciu latach od samodzielnego wydania naszej drugiej płyty - ep "DEFY" i 12 od pierwszej "NO MOTIVE" całkowicie zrealizowanych przez nas nie możemy się doczekać chwili, w której świat usłyszy nasz nowy materiał "LIFE IN FLAMES". Do realizacji tego celu potrzebne są pieniądze na tłocznię – czytamy na stronie Polakpotrafi.pl

Materiał już jest gotowy i czeka na zastrzyk gotówki. Akcja zbierania pieniędzy trwa do 30 października 2013.

Wspomóż zespół FOSFOR na polakpotrafi.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...