29.09.2013 07:58 0

Tytani pokonani. Zwycięstwo dla Gwardii Koszalin

Tytanom nie udało się pokonać Gwardii. Szczypiorniści z Wejherowa przegrali z zespołem z Koszalina 23:32. Nie przeszkodziło to kibicom w świętowaniu kolejnego meczu w Wejherowie i w dobrej, emocjonującej zabawie na trybunach.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

To już druga z rzędu przegrana wejherowskiej drużyny. Tytani znajdują się obecnie na 8. miejscu w tabeli. Trzecia kolejka II Ligi piłki ręcznej mężczyzn nie była łaskawa dla żółto-czerwonych. Już na początku pierwszej połowy przegrywali 4 punktami. Mimo wielu prób, strat nie udało się odrobić do końca spotkania.

Rzuty karne i gra w osłabieniu w drugiej połowie dały Gwardii wysokie prowadzenie i w końcu zwycięstwo z 9-punktową przewagą. Tytani nie wykorzystali wielu akcji, jednak nie zabrakło im woli walki.

Najbliższe spotkanie Tytani Wejherowo rozegrają na wyjeździe 5 października, przeciwnikiem będzie Szczypiorniak Olsztyn.