21.09.2013 18:44 0

Gryf Orlex przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:3

Gryf Orlex przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:3. Bramkę dla żółto-czarnych zdobył Piotr Kołc.

Pierwszą bramkę Gryfici stracili już w 18 minucie meczu. W drugiej połowie żółto-czarnym udało się wyrównać wynik meczu, wówczas bramkę strzelił Piotr Kołc. Raków Częstochowa nie dała za wygraną. Kolejne bramki dla gospodarzy wpadły w 65 i 73 minucie meczu, strzelił je Bartosz Soczyński.

Raków Częstochowa: Wróbel – Krupa, Byrtek, Napora (85' Witczyk), Ogłaza, Retlewski (66' Kmieć), Brzęczek (88' Góra), Czerwiński, Soczyński, Kowalczyk, Lenkiewicz (58' Buczkowski)

Gryf Wejherowo: Szlaga – Kochanek, Kostuch, Dettlaff (66' Łuczak), Dąbrowski (74' Więcek), Bejuk (74' Krzemiński), Siemaszko, Szymański, Kołc, Warcholak, Brzuzy