02.09.2013 18:30 0

Pierwsze zwycięstwo Checzy Gdynia w I lidze

Remisowy wynik do przerwy nie zapowiadał emocji, jakich kibice byli świadkami w drugiej połowie. Obie drużyny urządziły sobie istny festiwal strzelecki, a częściej do bramki trafiały gdynianki, które odniosły pierwsze zwycięstwo w I lidze. Checz pokonała Polonię Poznań 5:3.

• Obrona Checzy przez ostatnie kilka minut meczu grała bezbłędnie. Pierwsze zwycięstwo piłkarek Checzy Gdynia od 7 lat w rozgrywkach I Ligi bardzo cieszy. Liczymy ogromnie, że już w najbliższy weekend będziemy mogli się cieszyć z kolejnego kompletu punktów. W najbliższą sobotę podopieczne Karola Złonkiewicza na wyjeździe zagrają z Pelikanem Łowicz, które zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli rozgrywek I Ligi - czytamy na stronie Checzy.

Checz Gdynia - Polonia Poznań 5:3 (1:1)

Bramki: Murawiecka (18.), Pancek (47.), Mnich (50.), Sass (76.), Lińska (81.) - 45?, 65?, 80?

Żółte kartki: Czerwiak, Pancek (Checz), Nowak, Szafran (Polonia)

Sędziowała: Agnieszka Kostyra (Kuj - Pom ZPN)

Checz: Lubecka - Kopka, Czerwiak, Bańkowska, Pobłocka (65 Bruska) - Zańko (60 Lińska), Sass, Pancek, Murawiecka - Mnich, Joskowska.

Polonia: Dewicka - Zabiszak, Ulikowska, Nowak, Marczak, Jacewicz, Senkowska, Zielińska, Szafran, Kłosek, Maćkowiak.