10.08.2013 22:00 0

Arka przegrywa po kardynalnych błędach

Arka Gdynia przegrała dzisiaj w Płocku 2:1. Gole dla gospodarzy padły w pierwszej połowie meczu, kiedy to zawodnicy z Gdyni popełniali mnóstwo kardynalnych błędów. W drugiej odsłonie spotkania udało się odrobić tylko część strat, mimo liczebnej przewagi nad przeciwnikiem.

• Grając ponad 70 minut z przewagą jednego zawodnika, Arka nie zdołała zdobyć choćby jednego punktu w Płocku. Fatalne błędy gdynian pozwoliły beniaminkowi zdobyć dwa gola, z których tylko jedną zdołali odrobić - czytamy na stronie Arki.

3. kolejka I ligi

Wisła Płock - Arka Gdynia 2:1 (2:0) Bramki: Krzywicki 24', Dziedzic 41' - Jarzębowski 68'

Wisła: Szczepankiewicz - Stefańczyk, Magdoń, Radić, Mysona, Góralski, Burkhardt, Janus, Dziedzic (56' Sielewski), Kaczmarek (72' Grudzień), Krzywicki (82' Grzelak)

Arka: Szromnik - Kubowicz (68' Szubert), Sobieraj, Jarzębowski, Tomasik - da Silva, Szwoch, Pruchnik, Radzewicz (62' Glauber) - Jamróz (46' Rzuchowski) - Aleksander

Żółte kartki: Góralski, Burkhardt, Magdoń, Radić - Aleksander

Czerwone kartki: Burkhardt (20' za dwie żółte)

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)