Trwa ofensywa oficjalnych „wysp” gdańskiej Lechii. We wtorek otwarty został punkt w Centrum Handlowym Morena Carrefour, a w środę zainaugurowała działalność wyspa w Sopocie w Centrum Handlowym Alma Market.
Oba punkty otwarte są przez 7 dni w tygodniu i razem z wcześniej otwartymi „wyspami” w Galerii Bałtyckiej i Centrum Handlowym Real na Przymorzu tworzą sieć oficjalnych sklepów Lechii Gdańsk, w których można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, a także karnety, bilety i karty kibica.
Oficjalne „wyspy” klubowe Lechii Gdańsk:
1. Wyspa Klubowa - Galeria Bałtycka (poziom +1)
Godziny otwarcia:
2. Wyspa Klubowa - Hipermarket Real
Godziny otwarcia:
3. Wyspa Klubowa – Centrum Handlowe Morena Carrefour
Godziny otwarcia:
4. Wyspa Klubowa – Alma Market Sopot (I piętro)
Godziny otwarcia:
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.