Dzisiaj o godzinie 18:00 na PGE Arenie zostanie rozegrany kolejny mecz Lechii. Drużyna z Gdańska tym razem zmierzy się z Jagiellonią Białystok.
Ostatni mecz rozegrany pomiędzy tymi drużynami na stadionie biało-zielonych zakończył się wygraną białostocczan. Dzisiejszy mecz będzie 32 potyczką obu zespołów.
Mecz poprowadzi Marcin Borski z Warszawy. Sędzia w minionym sezonie gwizdał w trakcie dwóch meczów z udziałem Biało-Zielonych.
W dniach 5 oraz 10 sierpnia 2013r. uruchomione zostaną dodatkowe pociągi SKM w relacji Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion-Expo - Gdańsk Główny.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.