Politycy nie zabijajcie polskich mediów

03.08.2013 08:02 0

Zeszyt dla uczniaka - sprawdź jak możesz pomóc!

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wejherowie organizuje akcję „Zeszyt dla uczniaka”. Jest to akcja charytatywna, która polega na zbieraniu artykułów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin.

W mieście w punktach handlowych, które zechcą się przyłączyć do akcji pojawią się plakaty, które informować będą, że właśnie w tym miejscu można zostawiać artykuły i przybory szkolne dla dzieci. Jednym z punktów gdzie można zostawić zbierane dary jest siedziba Stowarzyszenia, ul. Rejtana 3/20 po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Ponadto jest też możliwość odbioru osobistego takich artykułów przez Rafała Karcza.

Wspomniane przybory i artykuły szkolne typu plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, farby itd. w połowie września przekazane zostaną Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wejherowie. Już wkrótce także w Centrum Handlowym Jantar pojawią się pojemniki na artykuły szkolne, gdzie będzie można wrzucać zakupione przez ludzi dobrej woli dary.

Aktualna lista punktów, gdzie można przynosić artykuły i przybory szkolne podana jest na stronie www.sportwejherowo.pl. Lista ta będzie sukcesywnie uaktualniana, gdyż do akcji przyłączają się co chwilę nowe punkty handlu i usług na terenie miasta Wejherowa oraz Luzina.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zbiera wszystko, co może przydać się dzieciom podczas roku szkolnego. Każdy kto chciałby wspomóc akcję, a co za tym idzie dzieci z rodzin ubogich, proszony jest o kontakt z Rafałem Karczem, tel: 695 650 914.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...