01.02.2011 14:13 0

Wypadek w Gowinie - kierowca VW próbował uciec

Wczoraj w Gowinie doszło do wypadku drogowego. Kierowca vw golfa zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi. Następnie kierowca vw oraz jego pasażerowie zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Niebawem zostaną przesłuchani oraz usłyszą zarzuty. Pasażerka audi z obrażeniami została przetransportowana do wejherowskiego szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 15:00 w Gowinie (Gm. Wejherowo) doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golf, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka 22-letnim kierowcą audi. Trzej mężczyźni lat 21,18 i 26 znajdujący się w volkswagenie zaczęli uciekać z miejsca wypadku. Po chwili na miejsce wypadku przyjechał mężczyzna, który gdy usłyszał od pokrzywdzonych, że trzej mężczyźni z vw golf uciekają i zadzwonił na Policję z informacją, w jakim kierunku uciekają.

Funkcjonariusze z Wejherowa po krótkim pościgu, zatrzymali trzech uciekinierów. Mundurowi poddali wszystkich zatrzymanych badaniu alko - testem, które wykazało, że wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

23-letnia pasażerka audi z obrażeniami została przetransportowana do wejherowskiego szpitala. Śledczy ustalają, kto był kierowcą volkswagena oraz wyjaśniają okoliczności wypadku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24