31.01.2011 16:36 0

Wejherowo: Sprawca rozboju w rękach policji

Wejherowscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca województwa lubuskiego. 23- latek napadł na kobietę pracującą w markecie, poraził ją paralizatorem i ukradł pieniądze. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Policjanci z wydziału kryminalnego wejherowskiej komendy zatrzymali, poszukiwanego przez mundurowych z Kostrzyna, mężczyznę. Poszukiwany 23-stycznia napadł na kobietę pracującą w lokalnym markecie. 23-latek poraził ją paralizatorem, a następnie ukradł pieniądze w kwocie prawie 20 tys. zł oraz ponad 1000 euro. Funkcjonariusze z Wejherowa wraz z policjantami z Kostrzyna ustalili miejsce, w którym mógł ukrywać się 23-latek. Sprawca został zatrzymany przez kryminalnych w wynajmowanym mieszkaniu w Wejherowie. Policjanci przeszukując mieszkanie odzyskali część ukradzionych pieniędzy. Sprawca ukrył pieniądze w szufladach w pokoju, w szufladzie kuchenki gazowej, w plastikowych pojemnikach oraz w walizce.

Zatrzymany niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnienie rozboju grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24