Dziś doszło do dramatycznego zdarzenia na trasie Jastarnia – Kuźnica. Starsze małżeństwo wjechało Hondą w drzewo. Nie wiadomo co było przyczyną zdarzenia, do wypadku doszło na prostym odcinku drogi.
Auto przed uderzeniem zjechało na lewy pas. Kierowca samochodu osobowego był przytomny, kobietę do szpitala zabrał śmigłowiec. Być może przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą. Turyści, którzy ucierpieli w wypadku pochodzą z województwa kujawsko-pomorskiego.
Policja bada przyczyny zdarzenia.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.