18.03.2013 08:40 0

Zwycięstwo Tytanów i awans w tabeli

Szczypiorniści z Wejherowa zwyciężyli w sobotę z LKS Kęsowo. Po zakończeniu wszystkich spotkań 20 kolejki awansowali na 8 miejsce w tabeli. Tytani pokonali przeciwnika 31:20.

Wejherowscy szczypiorniści rozpoczęli mecz od obrony i to zawodnicy gości zdobyli pierwszą bramkę w meczu. Następne minuty to okres tzw. gry "gol za gol", ale już od stanu 4:4 w 7 minucie, kiedy to Damian "Czacha" Nowosad kapitalnie obronił karnego, Tytani skonstruowali atak i wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali, ale sukcesywnie powiększali do końca.

• Po meczu zawodnicy podziękowali kibicom którzy tradycyjnie już wypełnili trybunę po brzegi. Zaraz po podziękowaniach wspólnie z zawodnikami zostało odśpiewane "KTO WYGRAŁ MECZ!!?" - piszą Tytani.

W najbliższą sobotę Tytani zmierzą się na wyjeździe z zespołem BS Korona Koronowo.