Policja zatrzymała podejrzanego 48-latka, który wykorzystując nieuwagę pracowników firmy i hali produkcyjnej mógł ukraść 80 sztuk wyprodukowanego towaru. Mundurowi, którzy o zdarzeniu poinformowani zostali przez ochroniarzy znaleźli w samochodzie podejrzanego znaczną ilość skradzionych konserw rybnych.
O popełnionym przestępstwie Policję zawiadomili ochroniarze. Ci przybyli na miejsce zdarzenia i ustalili okoliczności zdarzenia.
Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za kradzież mienia firmy grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.