20.01.2011 08:09 0

Trójmiejskie zespoły na Muzycznym UGięciu

Dziś, 20 stycznia w Gdańsku startuje przegląd lokalnych zespołów Muzyczne UGięcie. Koncert inauguracyjny odbędzie się w studenckim klubie Xkwadrat.

Podczas pierwszej odsłony nowego przeglądu zaprezentują się cztery grupy: 3fm, In My Pocket, Regulacja oraz Steven Stiller. Każdy z zespołów jest przedstawicielem innego gatunku muzycznego, więc koncert powinien trafić w gusta rozmaitych słuchaczy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „Alternator”. Celem przeglądu jest wsparcie młodych, utalentowanych wykonawców z Trójmiasta, których muzyka do tej pory nie zyskała szerszego rozgłosu.

Muzyczne UGięcie jest adresowane głównie do zespołów studenckich, ale podczas przeglądu mogą zaprezentować się wszyscy muzycy, którzy wyrażą taką chęć. Wystarczy zgłosić się do ACK „Alternator”.

Koncert inauguracyjny rozpocznie się w czwartek 20 stycznia o godz. 18:30 w studenckim klubie Xkwadrat przy ul. Polanki 66 (w Domu Studenckim nr 4). Zagrają cztery zespoły: 3fm, In My Pocket, Regulacja oraz Steven Stiller.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24